Kuidas osta?

Haagiste ja lisavarustuse soetamiseks on palju võimalusi:

 • helistage tel 51 61 671
 • kirjutage info@haagiseabi.ee
 • tellige e-poest (vaid Tekno-Trailer haagised)
 • tehke päring kodulehel oleva kontaktivormi abil
 • tulge kohale Raplasse E-Ehituskeskusesse (Viljandi mnt 126, sisehoovis, avatud: E-P 8-21), palume eelnevalt aeg kokkuleppida
 • ostmine järelmaksuga, näiteks LHV Financest – mugav võimalus soetada omale haagis kohe ja hajutada oma väljaminekud. Rohkem infot alalõigus Järelmaks.

.

EDUARD ja UNSINN haagiste toote- ja hinnainfo päringu saate mugavalt teha teid huvitava toote rea lõpus oleva “Küsi pakkumist” nupu kaudu.

.

TEKNO-TRAILER haagiste ostmine e-poe kaudu on lihtne ja mugav, osta haagist kodust või kontorist lahkumata:

 • valige välja Teile meeldivad tooted ning lisage ostukorvi. Ostukorvis saate oma ostud ülevaadata, kogust korrigeerida või vajadusel eemaldada,
 • ostud ülevaadatud valige sobiv transpordiviis, transpordiviisid on – Tulen ise järgi ja Cargobus kullerteenus, väiksemate lisavarustuse ja varuosade saatmiseks on pakiautomaadi kasutamise võimalus. NB! Cargobus kullerit saab tellida vaid kerghaagistele, täismassiga kuni 825 kg,
 • kullerteenusega kaasneb nö täispakett, mis sisaldab meie poolset haagise registreerimist, sest liikluses osalemiseks peab sõiduk omama registreerimismärki ja kehtivat liikluskindlustust, täispaketi võivad tellida kõik aga kindlasti need, kes tellivad kauba kulleriga, teenust osutatakse volituse alusel,
 • E-poes tellijal tuleb ostukorvi lisada veel –  Registreerimise riigilõiv
 • lisavarustust ostes saab kasutada pakiautomaadi teenuseid, maksimaalsed mõõtmed: 60 cm x 36 cm x 60 cm ja kaal: 35 kg.
 • kui olete otsuse teinud suunduge edasi kassasse. Kassas täitke vajalikud andmeread,
 • valige makseviis, kas pangaülekanne või soovite osta järelmaksuga, mis eeldab ka järelmaksutaotluse tegemist pangale
 • lõpuks valige Esita tellimus peale mida saadetakse Teie postkasti automaatne Tellimuse kinnitus.
 • Ettevõttelt tuleb lisaks info haagise laosaldo kohta
 • Registreerimise järel toimetab kuller haagise Teie etteantud aadressile võttes eelnevalt ühendust, et täpsustada üleandmise detaile.

Liikluskindlustuse vormistamine toimub peale registreerimist kas Teie või meie poolt, hind on isiku ja elukoha põhine. Registreerimisest ja riigilõivudest täpsemalt alalõigus Registreerimine / kindlustamine.

.

Ostukorvi võite tooteid julgelt lisada ja ka eemaldada, nii saate aimu valitud toodete kogumaksumusest, mingit ostukohustust sellega ei kaasne. Kui Teie soovitud haagist hetkel laos ei ole või soovite nö eritellimust, saab tellimust sellest hoolimata esitada.

.

Meie ettevõte võtab Teiega ühendust ja annab täpsema info tellimuse kohta. Kui tellitud toode laost puudub, siis see tellitakse ja teavitatakse saabumise aeg. Tarneaeg tootja laost müüja lattu on Tekno-Trailer haagistel ideaal juhul 3-4 tööpäeva  kuni 14 tööpäeva. See sõltub hooajast, tellitud haagisest ja lisadest (näiteks värvitud haagis).

.

Tellimus läheb täitmisele peale arve tasumist OÜ Ra-Rest Invest arvelduskontole. Järelmaksuga ostjatele jõustub see peale järelmaksu lepingu allkirjastamist.

Ettevõte jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimuse juhul, kui arve summa ei ole laekunud OÜ Ra-Rest Invest arvelduskontole.

Kui kaup on laos ja üleandmiseks valmis, võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku sõltuvalt tellimise viisist edasised toimingud.

.

Kui Teil tekkis ostmise kohta küsimusi, siis helistage meiele julgesti telefonil 51 61 671, kirjutage meile info@haagiseabi.ee või kasutage info/päringukasti.

.

 

.

Klientidel, kes on tooteid soetanud läbi e-poe, on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, välja arvatud juhul kui toode on soetatud eritellimusena (näiteks kliendi poolt tellitud lisavarustus või lisavarustuse paigaldamise teenus, mis ei ole haagise põhivalikus või -varustuses).

.

Taganemise avalduses tuleb kindlasti märkida ka tellimuse number, oma nimi ja kontonumber.

.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kauba väärtus ei tohi olla vähenenud ning taganemisavaldus peab olema saadetud kirjalikult 14 päeva jooksul OÜ Ra-Rest Invest  e-posti aadressile info@haagiseabi.ee või kodulehel kontaktides näidatud postiaadressile.

.

Kliendi tasutud ettemaks (va transpordikulu) tagastatakse Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist tingimusel, et kaup tagastatakse Ettevõttele hiljemalt 14 päeva möödumisel taganemisavalduse tegemisest.

.

Kogu kauba tagastamise kulu kannab Klient (ka registrist kustutamise kulud), välja arvatud  juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele ehk Klient on saanud vale toote.

.

Ettevõttel on õigus esitada Kliendile kahjunõue, kui toode on tagastamisel saanud kahjustusi.

.

Kui tagastatav toode on viga saanud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise  tulemusena või hoolimatuse tõttu jätab Ettevõte endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemise Kliendi poolt tasutud ettemaksu summast ning mitte tasuma kauba tagastamisega seotud transpordikulu.

.

Kliendil on õigus tagastatud toote väärtuse vähenemise kindlaks tegemiseks või tekkinud situatsiooni süüdlase tuvastamiseks kasutada sõltumatu eksperdi hinnangut.

.

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

.

Toote vea ilmnemisel tuleb koheselt lõpetada toote kasutamine ning teavitada müüjat (vt Kontaktid), mitte hiljem kui 2-e kuu jooksul peale praagi ilmnemist. Pretensioon peab sisaldama järgnevat informatsiooni: nimi ja kontaktandmed; toote puudus (defekti kirjeldus, võimalusel fotod); tellimuse või ostudokumendi number. Pretensioonile kohustub Ettevõte Kliendile kirjaliku vastuse andma 15 päeva jooksul.

.

Ettevõte ei vastuta: Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest; defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral. Samuti ei laiene neile garantii.

.

Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Toodete hinnad võivad muutuda etteteatamiseta, samuti võivad andmed olla uuenenud peale Teie viimast külastust.

.

Haagiseabi soovib Teile meeldivat ostlemist!