Tekno-Trailer haagiste info

Valige omale sobilik haagis:

Eco (economy) – haagis tavakasutajale, kvaliteetsetest komponentidest valmistatud vastupidav klassikaline poltliides haagis.

S (semiprofessional) – poolprofihaagis nõudlikule kasutajale turu parimatest komponentidest valmistatud tugev poltliides haagis.

PRO (professional) – profihaagis, parimatest komponentidest ja materjalidest valmistatud, kuumtsingitud keevisraamil ja kõrge kasutusintensiivsusega tugev haagis.

.

Kastihaagiste standardvarustuses on:

– Tsingitud lehtmetallist vastupidav kerghaagis

– Eemaldatavad esi- ja tagaluuk

– Koormarihma-aasad sees ja väljas

– Veekindlast vineerist põhi

– Kallutav kast + gaasiamort (va 2700E )

– Tugevdatud tagaluuk 18 mm veekindla vineeriga (va 2700E)

– Astmelauad

– Numbrialus

20 cm porte

20 cm portega haagis

 

Kõiki kastihaagiseid on võimalik tellida ka 20 cm porte kõrgusega.

Samuti on võimalik klientidel kõiki haagiseid tellida oma lemmik värvitooni või ettevõtetel oma firma tunnusvärvides RAL värvikaardi valikust (ca 200 värvitooni), põhitoonidena on saadaval must RAL9005, tumepunane RAL3004 ja tumesinine RAL5003, vt lehte RAL värvikaart.

.

NB! Piduritega haagised on kõik tellitavad ja tüübikinnitus omistatakse konkreetsele haagisele ehk omistatakse üksiksõiduki tüübikinnitus.

.

Ettevõtetele pakume võimalust tellida haagisele reklaami koostöös Eesti tunnustatud reklaami- ja kujundusfirmaga ADOGRAAF – firma tunnusvärvidega värvitud haagisele + kujundus ja reklaam (samuti Zn pinnakattele). Eriti sobilikud reklaami kleepimiseks on Standard (S) seeria haagised, milledel puuduvad püsttoed ja ported on siledad.

.

Ettevõtte poolt pakutavatel haagistel on ehituslikul osal 2 aastane garantii ja tarnijate komponentidel (tuled, luugilukud, rummud) 1 aastane garantiiaeg. Plastkaante garantiiaeg on 3 aastat. Garantii jõustub lõpptarbijale üleandmise kuupäevast ja eelduseks on täpne kasutustingimuste täitmine. Ettevõte ei kata kulutusi, mis tehakse haagise transportimisel garantiiremonti.